Kontakt

Eesti Õpilasesinduste Liit

opilasliit@opilasliit.ee

Pärnu maantee 102-21 (E-korpus), 11312 Tallinn

+372 5818 8590

Rekvisiidid:
a/a EE427700771000848546 (LHV)
Registrikood: 80140436

Juhatus

Kristin Pintson

Juhatuse esimees
kristin.pintson@opilasliit.ee
+372 5399 0460

Lennart Mathias Männik

Juhatuse aseesimees
lennart.mannik@opilasliit.ee
+372 5301 5524

Katariina Järve

Juhatuse aseesimees
katariina.jarve@opilasliit.ee
+372 5900 9536

Tegevmeeskond

Grete Roostik

Liikmete valdkonna juht
grete.roostik@opilasliit.com
+372 5384 0404

Anette Viin

Avaliku poliitika juht
anette.viin@opilasliit.ee
+372 5783 4433

Karo Trossek

KKV asjaajaja
karo.trossek@opilasliit.ee
+372 5823 5510

Katre Roomets

Koolivõrgu kordinaator
katre.roomets@opilasliit.ee
+372 5400 5093

Ats Mattias Tamm

AP Asjaajaja
ats.tamm@opilasliit.ee
+372 514 4705

Tegevbüroo

Kairi Kitsing

Tegevjuht
kairi.kitsing @opilasliit.ee
+372 5818 8590

Revisjonikomisjon

Elis Tootsman

Revisjonikomisjoni liige

Marili Niidumaa

Revisjonikomisjoni liige

Tegevbüroo ja revisjonikomisjon

Kairi Kitsing

Tegevjuht
kairi.kitsing @opilasliit.ee
+372 5818 8590

Elis Tootsman

Revisjonikomisjoni liige

Marili Niidumaa

Revisjonikomisjoni liige