Kontakt

Eesti Õpilasesinduste Liit

opilasliit@opilasliit.ee

Pärnu maantee 102-21 (E-korpus), 11312 Tallinn

+372 5818 8590

Rekvisiidid:
a/a EE427700771000848546 (LHV)
Registrikood: 80140436

Juhatus

Anette Viin

Juhatuse esimees
anette.viin@opilasliit.ee
+372 5783 4433

Karolin Kask

Juhatuse aseesimees
karolin.kask@opilasliit.ee
+372 5306 2330

Katre Roomets

Juhatuse aseesimees
katre.roomets@opilasliit.ee
+372 5400 5093

Tegevmeeskond

Mart Nael

Avaliku poliitika juht
mart.nael@opilasliit.ee
+372 5344 2903

Aiki Rattur

Liikmete valdkonna juht
aiki.rattur@opilasliit.ee
+372 5400 5093

Marie Marcelle Martinson

Kultuuri- ja kommunikatsioonivaldkonna juht
marie.martinson@opilasliit.ee
+372 5699 2442

Ats Mattias Tamm

Avaliku poliitika asjaajaja
ats.tamm@opilasliit.ee
+372 514 4705

Grete Roostik

Koolitusprogrammi juht
grete.roostik@opilasliit.com
+372 5384 0404

Tegevbüroo

Kairi Kitsing

Tegevjuht
kairi.kitsing @opilasliit.ee
+372 5818 8590

Revisjonikomisjon

Elis Tootsman

Revisjonikomisjoni liige

Marili Niidumaa

Revisjonikomisjoni liige

Tegevbüroo ja revisjonikomisjon

Kairi Kitsing

Tegevjuht
kairi.kitsing @opilasliit.ee
+372 5818 8590

Elis Tootsman

Revisjonikomisjoni liige

Marili Niidumaa

Revisjonikomisjoni liige