Eesti Õpilasesinduste Liit | XLIII üldkoosolek
4629
page-template-default,page,page-id-4629,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

XLIII üldkoosolek

Juba 17.-18. oktoobril toimub Elva Gümnaasiumis Eesti Õpilasesinduste Liidu XLIII üldkoosolek, kus on sel korral plaanis vaadata üle nii 2020. kui 2021. aasta tegevuskavad, Sotsiaalsete Garantiide Kontseptsiooni täiendus, 2021. aasta eelarve ning põhikirja muudatused.

Registreeri end üldkoosolekule siin.

Üldkoosoleku ajakava

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

EÕEL-i põhikirja järgi on igal liikmeskoolil kohustus saata üldkoosolekule üks esindaja, juhul, kui teie õpilasesinduses ei ole kellelgi võimalik üldkoosolekust osa võtta, olete kohustatud volitama oma esindajaks mõne teise liikmeskooli õpilase. Volitustega aitab Teid Marie Martinson (marie.martinson@opilasliit.ee).

 

Üldkoosolekul kehtib liikmeskoolide esindajatele 20€ suurune osalustasu. Sel üldkoosolekul pole keeruliste olude tõttu võimalik osaleda külalisena ehk osalevad ainult delegaadid. Osalustasu palume maksta arvega ning arve tasumise osas võtab Teiega peale registreerimist ühendust Õpilasliidu juhatuse esimees Kristin Pintson. Arveid on võimalik koostada nii juriidilisele kui ka eraisikule. Liikmeskoolide esindajatel soovitame osalustasu kompenseerimiseks pöörduda oma kooli poole.

Osalustasu eest tagame ööbimise koolimajas, toitlustuse, põnevad koolitused ja õhtuprogrammi ning transpordi suurimatest keskustest Elvasse ja tagasi.

 

Alla 18-aastastel osalejatel tuleb täita allkirjastatud lapsevanema nõusoleku vorm, mille digitaalselt muudetava docx variandi leiate siit. Digiallkirjastatud vorm tuleb saata enne üldkoosolekut juhatuse esimehele Kristin Pintsonile (kristin.pintson@opilasliit.ee).

 

Lisainfot leiad üldkoosoleku Facebooki sündmuselt.

 

Küsimuste korral võtke julgelt ühendust peakorraldajatega:

Karolin Kask (karolin.kask@opilasliit.ee, +372 5306 2330)

Stella Stepanov (stella.stepanov@opilasliit.ee, +372 5875 6263)

 

Kohtumiseni XLIII üldkoosolekul!