Eesti Õpilasesinduste Liit | XLIII üldkoosoleku peakorraldajate kandidatuur
4780
page-template-default,page,page-id-4780,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

XLIII üldkoosoleku peakorraldajate kandidatuur

XLIII üldkoosolek otsib endale töökaid ja kohusetundlikuid peakorraldajaid.

 

Üldkoosolek on Eesti Õpilasesinduste Liidu tähtsaim üritus, mis vajab pikemat ette planeerimist ning suurt korraldusvaeva. Üldkoosoleku peakorraldajana ootab Sind ees korraldusmeeskonna juhtimine, lahendusi vajavad probleemid ning hiiglaslik kogemustepagas. Korraldusmeeskond eesotsas peakorraldajatega paneb kokku üldkoosoleku vabaaja programmi ning veab üldkoosoleku partnerlust. Peakorraldajad peavad tagama nii kõikide osalejate kui ka korralduslike tarvete ja tehnika üldkoosolekule jõudmise. Seetõttu peab peakorraldaja arvestama suve lõpus ja sügise vältel üldkoosolekule kuluva suure ajakuluga, kuna tööst puudust ei tule.

 

Sügisesel üldkoosolekul võetakse vastu tulevase aasta tegevuskava ja eelarve ning palju muud huvitavat. Lisaks sellele toimub osalejatele meelelahutuslik vabaajaprogramm. Kõik see ja palju muud on kuidagi vaja ära korraldada ning selleks otsibki Õpilasliidu juhatus endale appi tegusaid peakorraldajaid ning nende kõrvale hiljem ka korraldusmeeskonda.

Kandidatuuri leiad siit.

XLIII üldkoosolek toimub 16.10.2020-18.10.2020.

 

Peakorraldaja kandidatuur lõppeb 06.08.2020 kell 23:59.

 

Lisainfo:
opilasliit@opilasliit.ee