Eesti Õpilasesinduste Liit | XIV suvekooli I päev
502
post-template-default,single,single-post,postid-502,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

XIV suvekooli I päev

XIV suvekooli I päev

[dropcap]I[/dropcap]gale vanale olijale on arvatavasti selge, et Liidu ürituse juurde kuulub enamjaolt ka meeleolukas bussisõit, kus saab varasemate sõpradega niisama muljetada ja eesootava tekitatud ärevust jagada ning täpselt nii oli see ka seekord – rõkkav naer täitis bussi peaaegu terve sõidu aja ning õhus oli tunda üldist elevust, sest varsti-varsti peaks buss ju kohale jõudma ja üritus võiks lõpuks päriselt alata.

Kui kõik osalejad lõpuks Käsmus olid, avati XIV suvekool “Oma aja kangelased” ametlikult, kõned pidasid juhatus ning korraldusmeeskond, sellele järgnesid aga lõbusad tutvumismängud nagu näiteks enamikele tuntud kiirkohtingu mäng, kus piiratud aja sees teisele endast midagi huvitavat jutustama peab. Kui ka üksteisega veidi paremini tuttavad oldi, liiguti edasi esimese koolitusplokini, mille viis läbi tegus tegevmeeskond. Koolituse läbivaks teemaks oli motivatsioon, arutleti selle üle, mis õigupoolest on motivatsioon ning kuidas end või teisi motiveerida, samuti mängiti lõbusaid, kuid siiski harivaid mänge ning koolitusploki lõpupoole saadi tutvuda tegevmeeskonna ning juhatuse tööga lähemalt, esitada küsimusi ning üleüldiselt arutleda Liidu korralduse üle.

Õhtu lõppes õhtuprogrammiga, mille peamised kaks osa olid viktoriin ning lauamänguõhtu. Viktoriin sisaldas erinevaid üldteadmisi vajavaid küsimusi, teemakohaseid kangelaste teemalisi küsimusi ning ka erinevaid korraldmeeskonna liikmetega seotud nipiga küsimusi, mis võistkondades tõelise võitlusvaimu välja tõid. Lauamänguõhtut viis läbi Uku Visnapuu, kes mõned tunnikesed soovijatega lõbusalt erinevaid lauamänge mängis ning see üritus oli lausa nii populaarne, et mõningad olid inspireeritud veel pärastki kaardimängulainel jätkama. Muidugi kuulus selle kõige juurde ka mõnus seltskond ja meeldiv õhkkond, unetutele jagus jutupoolist veel hiljemakski ning veel hommikuhakul tantsiti kambaga saalis Just Dance’i lahedaid koreograafiaid ning mängiti seltskonnamänge.

IMG_5409

IMG_4962