Eesti Õpilasesinduste Liit | Valdkondade liikmed leitud!
1513
post-template-default,single,single-post,postid-1513,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Valdkondade liikmed leitud!

Valdkondade liikmed leitud!

Suur-suur aitäh kõikidele kandidaatidele. Pärast pikki mõtlemisi ja arutelusid on Teie ees nimekiri Eesti Õpilasesinduste Liidu 2016/2017. tegevusaasta aktivistidest!

Palju õnne ning virgast meelt!

 

Avaliku poliitika valdkond:

  1. Merilin Anijärv;
  2. Krõõt Arro;
  3. Marcus Ehasoo;
  4. Brita Ennok;
  5. Gretel Jaanisoo;
  6. Mathias Kangur;
  7. Lilian Karro;
  8. Elo Kook;
  9. Anete Kõlli;
  10. Joosep Kään;
  11. Hanna Maria Mets;
  12. Lennart Mathias Männik;
  13. Eleri Paatsi;
  14. Johanna-Maria Poell;
  15. Markus Rosin;
  16. Evelin Smirnov;
  17. Fedor Stomakhin;
  18. Karoliina Vahtre;
  19. Kirke Vaino;
  20. Helen Värno.

 

Liikmete valdkond:

  1. Samuel Ehman;
  2. Indrek Karg;
  3. Marike Kiivit;
  4. Marie-Johanna Kippar;
  5. Renali Kurgpõld;
  6. Kristel Küünarpuu;
  7. Laura Meigas;
  8. Erik Mikkus;
  9. Ayrton Mägipõld;
  10. Katrin Palmsalu;
  11. Laura Liisa Pukk;
  12. Laura Raag;
  13. Mia Marie Randaru;
  14. Erich Richard Rosental;
  15. Kris-Sten Saarepuu;
  16. Anna Martha Seer;
  17. Anni Sikk;
  18. Stella Stepanov;
  19. Evelin Sulg;
  20. Emma Loore Tae;
  21. Raiko Vahtra;
  22. Meriliis Valdlo;
  23. Anett Veske.

 

Kultuurivaldkond:

  1. Rando Aljas;
  2. Mirjam Juhandi;
  3. Edith Helena Juursoo;
  4. Diana Jääger;
  5. Johanna Kahem;
  6. Getter Johanna Kerm;
  7. Karmen-Eliise Kiidron;
  8. Kaido Kivi;
  9. Marta Kolga;
  10. Meeli Lepik;
  11. Rauno Planken;
  12. Kristjan Pukki;
  13. Lenne Lotta Põdra;
  14. Aksel Joonas Reedi;
  15. Lisbet Reha;
  16. Margaret Rooste;
  17. Kert Saarmets;
  18. Keili-Lea Süldre;
  19. Liis Tammekand;
  20. Birgit Tomson.

 

Rahvusvaheliste suhete valdkond:

  1. Karolin Eks;
  2. Mari Hairk;
  3. Elisa Raichmann;
  4. Adeele Rei.

 

Kommunikatsioonivaldkond:

  1. Ranette Jääger;
  2. Alex Kolsar;
  3. Egle Kuusik;
  4. Ranno Lauri;
  5. Merili Laur;
  6. Hanna-Lauren Loit;
  7. Iris-Annabel Metsik;
  8. Lisbet Neering;
  9. Tanel Piirimäe;
  10. Madis Reemann;
  11. Anna Leena Tae;
  12. Teodor Undrits.