Eesti Õpilasesinduste Liit | Summer Camp “Opening Doors”
2889
post-template-default,single,single-post,postid-2889,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Summer Camp “Opening Doors”

Summer Camp “Opening Doors”

Eesti Õpilasesinduste Liit koostöös Leedu Õpilasesinduste Liiduga(Lithuanian School Students’ Union) korraldas 2017. aasta suvel Suvekooli pealkirjaga ,,Opening Doors”. Suvekool oli osalistele tasuta, projekti rahastati OBESSU ,,Seeds For Integration” projektitaotlusfondist.

Suvekool keskendus integratsiooni teemadele püüdes arutleda ja harida teemadel nagu kultuuriline mitmekesisus, pagulased ning ühiskonna erinevad inimesed nii Eesti kui Leedu Vabariigis. Ühise ajaloo tõttu oli võimalik koostöös riikidega käsitleda aktuaalset teemat, milleks on rahvuslus ning sellega seonduvalt erinevad probleemkohad.

Suvekool toimus Leedu Vabariigis, Palanga linnas ning kestis esimesest neljanda augustini. Suvekoolist võtsid osa 13-19 aastased noored eesti, leedu, vene ja poola rahvusest. Noored võtsid osa erinevatest grupitöödest, simulatsioonidest, mängudest ja kultuuriõhtutest. Lisaks töisele meeleolule tutvusid osalejad Leedu kultuuriga.

 

Suvekooli pilte on võimalik vaadata siit.

Lisainfo projekti kohta mõlemast riigist:

Projektijuht Leedust LMS (Lithuania)
Laura Masiliauskaitė
E-mail: laura.masiliauskaite@gmail.com

Projektijuht Eestist ESCU (Estonia)
Laura Maria Kull
E-mail: laura.kull@opilasliit.ee