can you take zyrtec with phenergan phenergan capsule phenergan suppositories dose provigil prozac
Eesti Õpilasesinduste Liit | XLII üldkoosolek ja suvekool
4524
page-template-default,page,page-id-4524,page-child,parent-pageid-109,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

XLII üldkoosolek ja suvekool

Eesti Õpilasesinduste Liidu XLII üldkoosolek ja suvekool toimub 9.-12. augustil Roosta Puhkekülas.

 

See aasta on mitmes mõttes eriline ning ka üldkoosolek ja suvekool on tänavu omapärased – üldkoosolekuga koos toimub ka Õpilasliidu suvekool. Üldkoosolekul tulevad arutlusele tegevusaasta aruanne, majandusaasta aruanne, Õpilaste Sotsiaalsete Garantiide Kontseptsiooni uuendus, revisjonikomisjoni aruanne ning lisaks valitakse organisatsioonile uus juhatus ja revisjonikomisjon. Seekordne suvekool keskendub õpilasesinduste arendamisele ning nendevahelise koostöö suurendamisele.

 

Üldkoosoleku osa üritusest toimub 9.-10. augustil ning suvekooli osa üritusest 11.-12. augustil. Soovitame osaleda kõigi 4 päeva vältel.

Registreeri end XLII üldkoosolekule ja suvekooli siin.

Päevakord

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Üldkoosolekul ja suvekoolis kehtib liikmeskoolide esindajatele 20€ ja külalistele 25€ suurune osalustasu. Kuna osalejaid on rohkelt, ei ole külalisena registreerides garanteeritud osalmise võimalus kuni pole tulnud vastavat kinnitust Õpilasliidu tegevmeeskonnalt. Osalustasu palume maksta arvega, arve tasumise osas võtab Teiega peale registreerimist ühendust Õpilasliidu juhatuse esimees Marcus Ehasoo. Arveid on võimalik koostada nii juriidilisele kui ka eraisikule. Liikmeskoolide esindajatel soovitame osalustasu kompenseerimiseks pöörduda oma kooli poole. Kui osaleja soovib osa võtta ainult üldkoosoleku osast või ainult suvekooli osast, siis osalustasu on sellegipoolest liikmeskoolide esindajatele 20€ ja külalistele 25€.

 

Osalejatele on osalustasu alusel transport tagatud Roosta Puhkekülasse 9. augustil Tallinnast, Tartust, Viljandist ja Pärnust ning tagasi nendesse keskustesse 12. augustil. Kui soovid osaleda ainult üldkoosolekul, siis pead 10. augusti õhtul oma transpordiga koju minema ning kui soovid osaleda ainult suvekoolis, siis pead 11. augusti hommikul oma transpordiga Roosta Puhkekülasse tulema. Osalustasu tagab ka majutuse puhkekülas, neli päeva maitsvat sooja toitu ning põnevaid koolitusi ja töötubasid.

 

Õpilasliidu põhikirja alusel on iga liikmeskool kohustatud saatma üldkoosolekule enda koolist ühe esindaja. Kui Teie õpilasesindusest pole võimalik kellelgi esindajana tulla, siis olete kohustatud Õpilasliidu põhikirja järgi volitama enda esindajaks mõne teise liikmeskooli õpilase. Volitusega seoses palume kirjutada liikmete valdkonna aktivistile Grete Roostikule (grete.roostik@opilasliit.ee). Kui osaled üldkoosolekul volitusega palume registreeruda alles peale volituse saamist.

 

Alla 18-aastased osalejad on kohustatud enne üldkoosolekut ära täitma lapsevanema nõusoleku. Täidetud loa palume digiallkirjastatult saata juhatuse esimehele Marcus Ehasoole (marcus.ehasoo@opilasliit.ee).

 

Küsimuste ja probleemide korral võta ühendust ürituse peakorraldajatega.

 

Anette Viin
anette.viin@opilasliit.ee
+372 5783 4433

 

Lilian Pajus
lilian.pajus@opilasliit.ee
+372 5647 8988