Eesti Õpilasesinduste Liit | XL üldkoosolek
3770
page-template-default,page,page-id-3770,page-parent,page-child,parent-pageid-109,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

XL üldkoosolek

Meil on hea meel teatada, et tulemas on Eesti Õpilasesinduste Liidu XL üldkoosolek, mis toimub 5.-7. aprillil Järva- Jaani Gümnaasiumis.

 

Kevadisel üldkoosolekul arutatakse hariduspoliitilistel teemadel, vaadatakse üle 2018. aasta tegevused ning valitakse uus juhatus.

Vaata üldkoosoleku dokumente siit.

Eesti Õpilasesinduste Liidu põhikirja alusel on kõigil EÕEL-i liikmeskoolide õpilasesindustel kohustuslik saata üldkoosolekule esindaja, igast koolist saab osaleda ainult ÜKS delegaat! Juhul, kui Teie õpilasesindusest ei saa esindaja kohale tulla, olete EÕEL-i põhikirja järgi kohustatud volitama oma esindajaks mõne teise liikmesõpilasesinduse esindaja. Volitusega aitab Teid liikmete valdkonna aktivist Lisanne Pappel (lisanne.pappel@opilasliit.ee).

 

Üldkoosolekul kehtib 20€ suurune osalustasu liikmeskooli õpilastele ja 25€ külalistele, mida saab tasuda arvega. Osalustasu tasumise osas võtab Teiega peale registreerimist ühendust EÕEL-i juhatuse esimees Marcus Ehasoo. Arveid saame esitada nii juriidilistele kui eraisikutele (käibemaksu summale ei lisandu). Liikmeskoolide esindajatel soovitame küsida osalustasu kompensatsiooni oma koolilt.

Osalustasu eest tagatakse osalejatele majutus koolimajas, kõht täis maitsvat sooja sööki, erinevad koolitused ja töötoad ning transport Järva-Jaani ja tagasi Eesti suurematest keskustest.

 

Registreeruda saab 2. aprillini siin. Üldkoosolekul on kohad piiratud, seega tegutse kiirelt! Juhul, kui esindad liikmeskooli volitusega, saad registreeruda alles pärast volituse saamist!

 

Lisainfot leiad üldkoosoleku Facebooki sündmuselt.

 

Küsimuste ning murede korral palume ühendust võtta üldkoosoleku peakorraldajatega:

Kati Saulin (kati.saulin@opilasliit.ee, +372 5635 9324)

Katre Roomets (katre.roomets@opilasliit.ee, +372 5400 5093)

 

XL üldkoosolekut toetavad: