Eesti Õpilasesinduste Liit | EÕEL-i sümboolika ja teenetemärgid
4462
page-template-default,page,page-id-4462,page-child,parent-pageid-2350,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

EÕEL-i sümboolika ja teenetemärgid

Eesti Õpilasesinduste Liidu autasude statuudi järgi jagatakse järgmiseid tunnustusi ja autasusid:

 

EÕELi teenetemärk

teenetemärk on Õpilasliidu kõrgeim autasu, mis antakse Eesti Õpilasesinduste hüvanguks tulemusliku ja aktiivse tööga silma paistnud isikule, kellel on õpilasesinduste ja/või EÕELi ees väljapaistvaid teeneid

 

EÕELi aukiri

aukiri on autasu, mis antakse Eesti õpilasesinduste ja/või EÕELi hüvanguks eeskujuliku tööga silma paistnud õpilasele või õpilasesinduste ja/või EÕELi ees arvestatavaid teeneid omavale isikule või asutusele/organisatsioonile

 

EÕELi Q-Tegija aunimetus

aunimetus on EÕELi autasu, mis antakse EÕELi tegevusse panustamisel kõige rohkem silma paistnud isikule

 

EÕELi juhatuse ja tegevbüroo tunnusmärk

tunnusmärk antakse kõigile juhatuse ja tegevbüroo liikmetele alates 2018. aastast.

 

Kõik autasud antakse üle pidulikult, tavaliselt üldkoosolekul. Kantavat autasu kantakse vasakul pool rinna kõrgusel ning autasu kandmise õigus on üksnes neil, keda on autasuga tunnustatud. Autasude välja andmise üle otsustavad Eesti Õpilasesinduste Liidu juhatuse liikmed.

EÕEL-i autasude laureaadid ja Õpilasliidu juhatuse liikmed

2020

Britt Järvet

Kairi Kitsing

Liina Lumiste

Ülle Madise

Reelika Ojakivi

Jürgen Rakaselg

Siiri Pajupuu

Marcus Ehasoo

2018

Integratsiooni SA

Avatud Eesti Fond

2013

Irene Käosaar

Andres Aru

2011

Tõnis Lukas

Sille Lukk

2010

Ain Tõnisson

Sergei Metlev

Liisa Rebane

Getter Grosthal

Kristo Peterson

2009

Ülle Toome

Peeter Kreitzberg

Merilin Piipuu

Heili Kärje

2008

Janar Holm

Liisa Nuut

Martti Martinson

Erik Ehasoo

Allar Jõks

2007

Uku Visnapuu

Malle Hallimäe

Hannes Vadma

Mikk Tamme

Kaidi- Kerli Kärner

Kristel Niisuke

Anto Liivat

Maria Savisaar

Ott Sarapuu

Margus Tapupere

Mailis Reps

Madis Masing

Palmi Liivrand

Marja- Liisa Alop

Karoli Hindriks

Aukirjad alates 2008. aastast

2020

Pille Liblik

MTÜ NÜ Tugiõpilaste Oma Ring Eestis

Eesti Koolipsühholoogide Ühendus

Õiguskantsleri büroo laste ja noorte osakond

2019

Andreanne Kallas

2018

Eiki Nestor

2012

Edvard Ljulko

Marili Niidumaa

Anneli Heinsalu

SA Innove

Tallinna Ülikool

Erki Kaikonen

Olger Tali

2011

Grete Maria Neppo

2009

Tallinna Haridusamet

Aivar Haller

Anete Elken

Ilmar Kahro

Erkki Kaikonen

Toomas Kalmus

Robert Lang

Lauri Läänemets

Maret Maripuu

Heli Suve

Kaidi Tahula

Eimar Veldre

EMSL

Lastekaitse Liit

Skype Eesti

2008

SEB Pank

Mati Salundi

Asso Toming

Mihkel Kübar

Tarmo Lausing

Martin Raude

Karin Pool

Ants Liivat

Kristi Ardel

Eesti Õpetajate Liit

Eesti Üliõpilaskondade Liit

Suomen Lukiolaisten Liitto

Riigikogu juhatus

Tallinna Linnavalitsus

Q- Tegijad 2007. aastast

2020

Lilian Pajus

Anette Viin

Villu Liivla

2019

Kristin Pintson

2017

Mati Allas

Erik Mikkus

2016

Joosep Kään

Kert Kask

Maris Neeno

Killu Kolsar

Anna- Bret Vehik

2015

Eleri Pilliroog

Märten Mändla

Annela Tammiste

Markus Mikk

Rudolf- Gustav Hanni

Andreanne Kallas

2013

Vivian Lepa

Sirly Pärnaste

Karmen Koit

2012

Sandra Raudsepp

Henri Jeret

Robert Aps

Mariin Virolainen

Karl Jõgi

Kati Rohtla

Krister Sepp

2011

Martin Paluoja

Aksel Lõbu

Kristen Aigro

Anneli Heinsalu

Natali Joonas

Kristin Värno

Gregor Alaküla

2010

Kuldar Adel

Erki Vellama

Krister Herman Sepp

Marili Niidumaa

2008

Liisa Rüütli

Kadri Tõrva

Kärt Maalinn

Janar Saunpere

Indrek Lillemägi

2007

Laura Hagi

Anete Elken

Maarja Lehtmets

Martin Johannes Raude

Ilmar Kahro

Juhatuse liikmed 1998. aastast

2020

Kristin Pintson

Katariina Järve

Lennart Mathias Männik

2019

Marcus Ehasoo

German Skuja

Joosep Kään

Lennart Mathias Männik

2018

Marcus Ehasoo

Joosep Kään

German Skuja

2017

Andreanne Kallas

Marcus Ehasoo

Erik Mikkus*

2016

Andreanne Kallas

Mikk Tarros

Killu Kolsar

2015

Aron- Antti Vaino

Mikk Kask

Annela Tammiste

2014

Lele Luup

Margit Kajak

Vivian Lepa

2013

Britt Järvet

Karl Andreas Sprenk

Lele Luup

2012

Liina Hirv

Henri Jeret

Lisette Vapper

2011

Kuldar Rosenberg

Kristen Aigro

Liina Hirv

2010

Edgar Rootalu*

Kristo Peterson

Susanna Paeväli

Elis Tootsman

Toomas Laigu

2009

Sille Lukk

Kristo Peterson

Getter Grossthal

Kadri Tõrva

2008

Deivi Sarapson

Erkki Jaanhold

Henri Kiivit

Jana Schmidt

Annika Ojasild

Katre Kikkas

Andrea Kalluste

2007

Merilin Piipuu

Robert Lang

Anete Elken

Reigo Tamm

2006

Martti Martinson

Liisa Nuut

Asso Toming

Gerly Lõhmus

Ants Liivat

Erik Ehasoo

Tanel Kiik

2005

Kristel Niisuke

Liisa Nuut

Priit Lepasepp

Martti Martinson

Asso Toming

Gerly Nugis

Anu Einberg

2004

Ott Sarapuu

Priit Lepasepp

Liisa Nuut

Kristel Niisuke

2003

Ott Sarapuu

Jaanika Oper

Mihhail Solovjov

Erle Taklai

Kuldar Kruup

Mart Kozlov

Jaan Kroon

2002

Palmi Liivrand

Eduard Malinov

Peeter Pärtel

Kristiina Räägel

Ott Sarapuu

Evelin Soosaar

Mikk Tamme

Priidik Vaikla

2001

Karoli Hindriks

Mats Volberg

Kristiina Räägel

Mikk Tamme

Dimitri Kukuškin

Kerli Nõu

Peeter Pärtel

Ott Sarapuu

2000

Anto Liivat

Lauri Paeveer

Siim Kumari

Mari Kullerkupp

Kerli Nõu

Ott Heidmets

Jorgen Matsi

Henri Laasner

1999

Maria Savisaar

Madis Masing

Rosa Rotko

1998

Maria Savisaar

Madis Masing

Marja- Liisa Alop

EÕEL-i autasude statuut

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab