Eesti Õpilasesinduste Liit | XVIII suvekool ,,Hariduskood”
3917
page-template-default,page,page-id-3917,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

12.-14. augustil toimub Eesti Õpilasesinduste Liidu XVIII suvekool ,,Hariduskood”. XVIII suvekool leiab aset Lainela Puhkekülas.

 

Seekordne suvekool keskendub digiharidusele ja tehnoloogiale meie haridussüsteemis. See aga ei tähenda, et suvekooli oleks oodatud vaid noored IT geeniused. Vastupidi, tahame, et tavalised koolinoored saaksid sukelduda digiavarustesse ning tulla targemana kolmanda suvekooli päeva lõpus välja. Kolme päeva vältel on osalejatel võimalus avastada Eesti haridussüsteemi digitaalseid edulugusid ning veelgi enam – neid ise luua. Lisaks sellele saavad osalejad tutvuda erinevate digitaalsete töötubadega ning avardada oma silmaringi.

 

XVIII suvekooli osalustasu on 25€, selle eest saab osaleja transpordi suurematest Eesti keskustest suvekooli ja tagasi, kolmel päeval süüa, puhkekülas ööbida ning kolme päeva jagu sisutihedat ja huvitavat programmi. Osalustasu maksmise osas kontakteerub Sinuga peale registreerimist suvekooli peakorraldaja Marcus Ehasoo.

 

Suvekooli saab registreerida siin.

Kõigi alaealiste vanematel palume täita lapsevanema nõusoleku suvekoolis osalemise kohta ning saata see suvekooli peakorraldajale Marcus Ehasoole. Ankeet asub siin.

 

Küsimuste korral pöördu suvekooli peakorraldajate poole:
Marcus Ehasoo
+372 5343 2142
marcus.ehasoo@opilasliit.ee

 

Joosep Kään
+372 5300 7552
joosep.kaan@opilasliit.ee

Lapsevanema nõusolek